MakinaGetir.com, kiralık 2 bin 500 makineyi kullanıcıyla buluşturuyor

İnternet üzerinden interaktif olarak, ‘hızlı, kolay ve güvenilir’ kiralama ve kiraya verme süreçleri gerçekleştirmek maksadıyla 2016’da İzmir’de faaliyete geçen MakinaGetir.com, portföyündeki 2 bin 500’den fazla iş makinesi ile Ege Bölgesi’nde hizmet veriyor.

Hizmetlerini doğal taş dalına tanıtmak gayesiyle Marble 2019’a katıldıklarını belirten MakinaGetir Satış Yöneticisi Burak Sığ, “Kurduğumuz platformla Türkiye’de bir birincisi hayata geçirdik. Benzeri sitelerden farkımız, dalın tüm tedarikçilerini ve kullanıcılarını geniş eser gamımız ve teknolojik altyapımız ile en süratli biçimde buluşturuyor olmamız” dedi.

Online iş makinesi kiralama ve iş makineleri için gerekli filtre, yağ üzere sarf gereçlerinin satışı konusunda hizmet verdiklerini aktaran Burak Sığ, “İş makinesi kiraya vermek isteyenler MakinaGetir.com’a üye oluyor. Uzman grubumuz tarafından gerekli denetimler sağlanıp, uygun olan makineler sistemimize ekleniyor. İş makinesi kiralamak isteyenler de üyelik bilgileri ile sitemize giriş yaptıktan sonra istedikleri makineler için online talep oluşturuyor. Eşleşen iş makinesi ve talepler, MakinaGetir.com’da süratli bir biçimde bir ortaya geliyor ve profesyonel danışmanlar idaresinde kiralama süreci gerçekleşiyor. Bunlara ek olarak davet merkezimiz kanalı ile de hizmet sağlıyoruz” diye konuştu.

“Ücretsiz ekspertiz takviyesi veriyoruz”

İş makinesi muhtaçlığı olanlara işin mühletini ve hangi makine ile çalışılacağını belirlemek üzere fiyatsız ekspertiz dayanağı verdiklerini anlatan Burak Sığ, “Ayrıca uygun fiyat seçenekleri, iş sırasında projenin daima denetim edilmesi, vaktinde işe başlama ve iş bitirme garantisi, iş sıhhati ve güvenliği denetimi, makine denetim ve bakımların eksiksiz yapılması, nakliye, operatör ve sigorta dayanağı, mukaveleler dahilinde her iki tarafın da garanti altına alınması, işle ilgili her türlü olumsuz duruma karşı kesinlikle bir tahlil bulunması üzere avantajlar sunuyoruz” bilgilerini verdi.

Başa dön tuşu