Sabiha Gökçen Havalimanı’na ‘Övgüye Değer Havalimanı’ ödülü

İstanbul Sabiha Gökçen Milletlerarası Havalimanı (İSG) , insan kaynakları alanında ”Övgüye Kıymet Havalimanı” mükafatına paha bulundu.

İSG’den yapılan açıklamaya nazaran, Avrupa Havalimanları Kurulu (ACI Europe) tarafından İSG, 2018 yılında insan kaynakları alanında yaptığı uygulamalarla mükafata layık görüldü.

Kıbrıs’ta gerçekleştirilen ödül merasimine Sabiha Gökçen Havalimanı CEO’su Ersel Göral ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Ahmet Hakan Arslan katıldı.

Avrupa’da bulunan en âlâ havalimanlarının yanı sıra insan kaynakları ve engelli yolcu uygulamalarının da ödüllendirildiği merasimde Sabiha Gökçen Havalimanı, insan kaynakları konusunda yaptığı başarılı projelerle ”Yüksek Övgüye Paha Havalimanı” mükafatına layık görüldü.

İSG İnsan Kaynakları Yöneticisi Ahmet Hakan Arslan, bahse ait, “Çalışanlarımızla daima bağlantı halindeyiz. Kurduğumuz toplumsal kulüpler, eğitim tertipleri, ünlü isimleri ağırladığımız Hayata Dair Sohbetler programımız üzere faaliyetlerimiz ACI tarafından övgüye paha bulundu. Bu mükafatlar bizi daha fazla motive ediyor. Tüm çalışanlarımıza ailemizin bir kesimi oldukları için teşekkür ediyoruz.” tabirlerini kullandı.

Kaynak: AA

Başa dön tuşu