Türkiye’nin ilk 1.000 ihracatçısı arasında yerini aldı

BURSA (DÜNYA) – Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan “Türkiye’nin Birinci 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasında bir evvelki yıla nazaran 129 basamak yükselerek 303’üncü sırada, kesim sıralamasında da 40’ıncı sırada yer aldı.

Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, yaptıkları sonuç odaklı çalışmaların meyvelerini toplamaya devam ettiklerini söyledi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2018 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ortasında yer aldıklarını belirten Yağcı, “Son olarak ‘Türkiye’nin Birinci 1000 İhracatçısı 2018’ araştırmasında da yerimizi aldık. 2017 yılı araştırmasında 432. sıradaydık. 2018 yılı sonuçlarına nazaran 129 basamak birden yükselerek 303. sıraya yerleştik” dedi.

Sürdürülebilir büyüme anlayışı

Son yıllarda süratli bir büyüme ivmesi yakaladıklarına dikkat çeken Yağcı, “Sürdürülebilir büyüme anlayışıyla, daima kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yenilikçi ve verimlilik asıllı eser geliştirme gayesindeyiz. Müşteri beklentilerine en faal ve süratli halde karşılık verebilmek ismine çalışmalarımıza tüm süratiyle devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmaların hoş sonuçlarını görmek bizler için hakikaten memnuniyet verici” diye konuştu.

Takım çalışmasına büyük değer verdiklerini lisana getiren Yağcı, elde ettikleri muvaffakiyetlerde tüm çalışanların emeği olduğunu ve kendilerine farklı ayrı teşekkür ettiğini de kelamlarına ekledi.

Başa dön tuşu