Viko, termostat çözümleri sunuyor

Thea IQ otomasyon eserleri ile hayatı kolaylaştıran yenilikler sunmaya odaklanan Viko, tüm yerlerde iklimlendirme sistemlerinin denetimini sağlayan KNX Termostat tahlilleri ile ömür alanlarına konfor getiriyor. İklimlendirme tahlillerine muhtaçlık duyulan konut ve ofis üzere tüm ömür alanlarında ortamın sürekli istenilen sıcaklıkta kalması için termostat tahlilleri tesirli oluyor.

Fancoil, yerden ısıtma, split klima, VRV/VRF sistemleri, trench heater üzere en karmaşık iklimlendirme sistemlerine bile ahenk sağlayabilen Thea IQ KNX Termostat, esnek yazılım algoritması ve modüler yapısı sayesinde hem güç verimliliği hem de konfor sağlıyor. Ayrıyeten estetik, ekonomik ve sürdürülebilir tahliller de sunuyor.

Thea IQ Termostat, iklimlendirme sistemlerini denetim eden eserler ile direkt haberleşebiliyor ve sahip olduğu dijital LCD ekran ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Eser; opak beyaz, metalik beyaz, krem, füme, dore, antrasit, siyah renk opsiyonları ile dekorasyonunuzu da tamamlıyor.

Başa dön tuşu